زیبایی پزشکی

فیلر ریوانس

ریوانس

فیلر ریوانس

طیف ریوانس شامل ماده تشکیل دهنده اسید هیالورونیک (HA) است که به طور طبیعی به عنوان کربوهیدرات در بدن یافت می شود. فیلرهای پوستی با استفاده از تکنولوژی Thixofix فرموله شده اند که ثابت شده هیالورونیک اسید با کیفیت بالا ایجاد می کند که ماندگاری بیشتری دارد و در بالاترین غلظت موجود است. با استفاده از این فناوری منحصربه‌فرد، تزریق فیلر پوستی آسان‌تر می‌شود، در مقایسه با سایر پرکننده‌های آرایشی، احساس طبیعی‌تری می‌دهد در حالی که قالب‌گیری پرکننده آسان‌تر است. محدوده پرکننده ریوانس غیر حیوانی است که خطر واکنش آلرژیک را کاهش می دهد. طیف پرکننده‌های ریوانس به دلیل کنترل‌های دقیق و استانداردهای بالای تولید، ایمن و مؤثر ثابت شده‌اند.

پرکننده های پوستی برای افراد مختلف

خط تولید ریوانس مجموعه ای از پرکننده های پوستی تزریقی است که برای درمان علائم قابل مشاهده پیری طراحی شده است. این محصولات برای صاف کردن خطوط و چین و چروک های صورت، شکل دهی و فرم دهی به صورت و افزایش و بازگرداندن حجم تولید شده اند. نتیجه ظاهری شاداب تر، شاداب تر و جوان تر است.

محصولات موجود در خط ریوانس از فناوری Thixofix cross-linking استفاده می کنند که یک فناوری است که یک ژل بسیار چسبناک و صاف ایجاد می کند که به طور طبیعی در پوست یکپارچه می شود.  استفاده از این فناوری باعث ایجاد پرکننده های پوستی با کیفیت بالا و ماندگاری طولانی می شود.

معرفی ریوانس

پرکننده های ریوانس زیست تخریب پذیر هستند و نتایج فوری را ارائه می دهند. محصولات موجود در خط ریوانس عبارتند از ریوانس Contour+، ریوانس Kiss+، ریوانس Pure+، ریوانس Shape+، ریوانس Ultra+ و ریوانس Outline+. هر پرکننده پوست برای درمان نشانه های مختلف طراحی شده است و همه محصولات به ایجاد ظاهری شاداب تر و جوان تر کمک می کنند.

ریوانس یک پرکننده با ویسکوزیته پایین تر است که عمدتاً برای پر کردن خطوط ریز و چین و چروک در درم استفاده می شود. ریوانس Kiss به طور خاص برای حجم دادن و مشخص کردن لب ها فرموله شده است. برخلاف سایر محصولات خط روانس، ریوانس Pure یک فیلر پوستی بدون پیوند است که برای تغذیه و مرطوب کردن سطح پوست طراحی شده است. ریوانس Ultra یک ژل با ویسکوزیته بالا و ماندگاری طولانی است که برای درمان خطوط و چین و چروک های عمیق و بارزتر در قسمت میانی درم استفاده می شود.

پرکننده های پوستی،

تزریقی زیبایی هستند که می توانند به کاهش علائم پیری و بازگرداندن حجم و پری صورت کمک کنند. با وجود مارک ها و انواع مختلف پرکننده های پوستی در بازار، تشخیص تفاوت بین آنها می تواند دشوار باشد. فیلرهای پوستی نه تنها از نظر نتایجی که می توانند به دست آورند، متفاوت هستند، بلکه در ترکیب، طول عمر و مناسب بودن آنها برای مناطق مختلف درمانی نیز متفاوت است. این مقاله مروری بر برخی از محبوب‌ترین انواع پرکننده‌های پوستی ارائه می‌دهد و توضیح می‌دهد که چه کاری می‌توانند انجام دهند، چگونه کار می‌کنند و چه مدت ماندگاری دارند.

ریوانس چیست؟

ریوانس خطی از فیلرهای پوستی تزریقی است که از اسید هیالورونیک به صورت متقاطع ساخته شده است تا صورت را صاف، حجیم و کانتور کند، به دلیل تصفیه و کیفیت بالا، با ویسکوزیته (ضخامت) بالا شناخته شده‌اند که باعث می‌شود همه کاره و ماندگار شوند.

اسید هیالورونیک (HA) به طور طبیعی در پوست وجود دارد، جایی که تا 1000 برابر وزن خود آب را جذب کرده و نگه می دارد و پوست را صاف و هیدراته نگه می دارد. فرم مصنوعی HA در ریوانس به طور موقت چین و چروک ها را کاهش می دهد، چین ها را صاف می کند و حجم صورت را بازیابی می کند.

خانواده محصولات ریوانس شامل چندین فرمول است که هر کدام خواص خاص خود را دارند.

 

دو فرمول در حال حاضر در ایالات متحده موجود است:

ریوانس Versa (و ریوانس Versa+ که شامل لیدوکائین بی حس کننده موضعی است) توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) برای درمان چین و چروک های متوسط تا شدید صورت تایید شده است. نتایج حدود یک سال ماندگاری دارند.

ریوانس Lips+ دارای تاییدیه FDA برای بزرگ کردن لب و درمان خطوط لب است. بیماران حداقل تا بدون تورم را گزارش می دهند و نتایج حدود شش ماه باقی می ماند.

کاربرد انواع ریوانس

 • ریوانس خطوط ریز و چین و چروک را صاف می کند.
 • ریوانس Pure پوست را تغذیه و مرطوب می کند تا خاصیت ارتجاعی آن را بازگرداند.
 • ریوانس Ultra چین و چروک های متوسط تا عمیق را درمان می کند و حجم را بازیابی می کند.
 • ریوانس Contour نواحی بزرگ را کانتور و شکل می دهد.
 • ریوانس Shape چین های بسیار عمیق، خطوط و چین و چروک ها را درمان می کند.
 • ریوانس Kiss لب ها را مشخص و تقویت می کند.

چه نوع پرکننده های پوستی تزریقی موجود است؟

 1. محصولات ساخته شده با اسید هیالورونیک ساخته شده که به گونه ای طراحی شده اند که مانند اسید هیالورونیک طبیعی تولید شده در بدن عمل کنند.
 2. . پرکننده های مصنوعی – محصولات حاوی مواد آزمایشگاهی که به طور طبیعی در پوست یافت نمی شوند
 3. . پرکننده های کلاژن – محصولات ساخته شده با کلاژن خالص استخراج شده از منابع حیوانی یا ساخته شده با کلاژن مصنوعی
 4. . فیلرهای اتولوگ – چربی از بدن خود فرد که با جراحی برداشته می شود، درمان می شود و به ناحیه درمان مورد نظر تزریق می شود.

محبوب ترین و پرکاربردترین پرکننده های پوستی آنهایی هستند که دارای HA هستند. در حال حاضر بیش از 30 فیلر پوستی حاوی HA دارای مجوز و برای فروش در کانادا موجود است. در سیلوئت اسپا و لیزر، ما از ریوانس و Restylane، دو مورد از شناخته شده ترین و قابل اعتمادترین پرکننده های پوستی HA استفاده می کنیم.

اسید هیالورونیک (HA) چیست؟ پرکننده های HA چگونه کار می کنند؟

اسید هیالورونیک (HA) یک قند طبیعی است که در بدن یافت می شود. با اتصال به مولکول های آب برای افزایش حجم، رطوبت پوست را حفظ می کند. HA در بافت های همبند نرم، مایعات مفصلی و بافت پوست یافت می شود.

همانطور که پوست به مرور زمان پیر می شود، خود را کندتر تجدید می کند. از دست دادن HA از پوست (و همچنین از دست دادن کلاژن و الاستین) می تواند منجر به خشکی و نازک شدن پوست و ظاهر شدن خطوط و چین شود. HA ساخته شده را می توان به پوست تزریق کرد تا به طور موقت علائم پیری را کاهش دهد، خطوط پوست را بهبود بخشد یا به ویژگی های صورت حجم دهد.

تفاوت بین انواع فیلرهای پوستی چیست؟

برندها و انواع مختلفی از پرکننده های پوستی تزریقی وجود دارد. در زیر برخی از حقایق کلیدی در مورد برخی از پرکننده‌ترین پرکننده‌های پوستی در بازار کانادا مشخص شده است.

ریوانس ساخت کدام کشور است؟

این محصول  توسط شرکت کانادایی Prollenium Medical Technologies Inc.

تنها مجموعه ای از پرکننده های پوستی اسید هیالورونیک متقابل است که در کانادا تولید می شود. مرکز تولید در شمال تورنتو، انتاریو، کانادا واقع شده است. یک شرکت ثبت شده ISO است، تمام قوانین بهداشت کانادا را رعایت کرده یا از آن فراتر می رود و یکی از معدود شرکت های پرکننده پوستی است که تاییدیه FDA را در ایالات متحده دریافت کرده است.

ریوانس چگونه عمل می کند؟

ریوانس از یک خط کامل از پرکننده های HA متقاطع تشکیل شده است. محصولات ریوانس می‌توانند حجم صورت را بازگردانند، خطوط و چین و چروک‌های ظریف را نرم کنند، ابروها و استخوان‌های گونه را لیفت کنند و ویژگی‌های صورت را به‌طور نامحسوس شکل دهند و اصلاح کنند.

پرکننده‌های زیبایی ریوانس دستگاه‌های پزشکی معتبر هستند و فقط توسط پزشکان دارای گواهی قانونی با تجربه و مهارت گسترده در تزریق فیلر پوستی قابل رسیدگی است. از آنجایی که این یک روش پزشکی است، باید همیشه از تکنیک های آسپتیک سخت استفاده کرد.

عمق و تکنیک تزریق فیلرهای پوستی با توجه به شدت نقص پوست و نوع فیلر مورد استفاده متفاوت است:

Pure: محلول بیورویتالیزاسیون را به لایه سطحی درم تزریق کنید.

Revanesse filer : فیلر را به لایه میانی درم تزریق کنید.

Ultra: فیلر را به لایه عمیق درم تزریق کنید.

Lips: این حجم دهنده لب را به لب تزریق کنید.

روش کار ریوانس هنگام تزریق

پس از تزریق، ریوانس بلافاصله ناحیه درمان را با تزریق HA حجیم و صاف می کند. نشان داده شده است که ریوانس در مقایسه با سایر پرکننده‌های HA نرخ تورم کمتری دارد و زمان بهبودی بسیار سریعی را ممکن می‌سازد.

 

مدت زمان ماندگاری ریوانس

بسته به نوع فیلر مورد استفاده و ناحیه تحت درمان، اثرات ریوانس می تواند بین 6 تا 12 ماه باقی بماند.

نتایج طبیعی استفاده از ریوانس

ریوانس یک هیالورونیک اسید فوق‌العاده همگن به لطف فناوری پیشرفته و فرمول منحصر به فرد آن است. این بدان معنی است که ذرات آن به طور منحصر به فرد کروی و یکنواخت هستند و تعادل کاملی بین صافی و حجم ایجاد می کنند.

 • نتایخ طولانی مدت

شکل کروی ذرات ریوانس طوری ساخته شده است که بدن کاملا آن را تحمل می کند و به آرامی در طول زمان تجزیه می شود.

 • نتایج کوتاه مدت

در یک مطالعه بالینی اخیر، ریوانس دارای اثربخشی قابل مقایسه با تورم 24٪ کمتر در مقایسه با پرکننده اسید هیالورونیک دیگر* بود. نرخ تورم کم به این معنی است که بسیاری از بیماران می توانند بلافاصله پس از درمان به زندگی خود بازگردند. / اوین طب 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *